Вам здається що немовля мало їсть?

Додано: 06.09.2018
Вам здається що немовля мало їсть?

Вам здається що немовля мало їсть?

Коли вдома з’являється немовля, особливо якщо це первісток, молоді батьки часто починають панікувати з найменшого приводу: малюк чхнув – застудився, гикнув – замерз, довго спить – захворів і т. д. А якщо дитина, на думку мами, погано їсть, то це як мінімум привід викликати педіатра додому. На жаль, багато новоспечені батьки забувають, що новонароджений, хоч і зовсім маленький, але вже чоловічок. І в нього свої, індивідуальні, потреби в їжі і уві сні, які хоч і незначно, але відрізняються від його однолітків.

Хоча дійсно, відсутність апетиту у малюка, дає підставу для занепокоєння, але тільки в тому випадку якщо у дитини погане самопочуття і знижується вага. Так чому ж немовля мало їсть?Причини зниження апетиту можуть бути найрізноманітніші, наприклад, дитина може відмовлятися від їжі, тому що він ситий. Адже режим харчування, який радять педіатри не догма, а всього лише рекомендації!

Якщо дитина годується грудьми, раптом став ні з того? ні з сього? відмовлятися від грудей, то причина може критися в харчуванні мами, будь-яка гостра або гірка їжа тут же відіб’ється на смаку молока. У той час поки жінка годує грудьми, вона повинна скрупульозно стежити за своїм раціоном, все мамині гастрономічні витребеньки можуть позначитися на самопочутті маляти.

Кольки новонароджених також дуже часто призводять до відмови від їжі. На жаль, вони супроводжують карапуза перші місяці його життя. Батькам доведеться на час звикнути до цієї особливістю дитячого організму і навчитися правильно на неї реагувати. Не варто насильно годувати дитину, якщо видно, що його турбує колька, так як надходження їжі тільки загострює напад. У такому випадку потрібно почекати, коли інтенсивність коліки вщухне і запропонувати знову поїсти, напевно дитина з радістю поїсть. Як правило, з введенням першого прикорму кишкові кольки повністю зникають, і батьки забувають про цю проблему назавжди.

Крім того, діти в перший рік життя дуже метеозалежні, різка зміна погоди часто відбивається на їх самопочутті, що теж може послужити відмови від прийому їжі. У другому півріччі у малюка починаються прорізатися зубки, в цей час діти так само страждають зниженим апетитом.
З усього вище перерахованого можна зробити висновок, що тимчасова відмова від їжі в дитячому віці досить часте явище. Але якщо дитина страждає зниженим апетитом протягом тривалого часу, без видимої на те причини, і при всьому при цьому починає втрачати у вазі, то потрібно в обов’язковому порядку звернутися до лікаря. Адже вага немовляти є найголовнішим показником його розвитку. Педіатри в таких випадках призначають аналізи на виявлення патогенного фактора, що тягне за собою зниження ваги. При зверненні до лікаря потрібно враховувати той факт, що після шести місяців приріст дитини значно знижується і це норма. Якщо в перші місяці немовля може набирати від 800 гр. до 1000 гр., то після півроку приріст становить в середньому 350 – 500 гр. на місяць.


Fatal error: Call to undefined function rcl_get_html_post_rating() in /home/admin/web/nosiki.cv.ua/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 65