Акція: Любите вишивати? Унікальні заготовки під вишивку нитками або бісером. Купити заготовки (Онлайн магазин)

Здоров`я дитини

0

Обережно іграшки!

Починаючи з чотирьох-п’яти місяців дитина вже довго і із задоволенням тримає іграшки в руках, роздивляється їх, намагається ними грати. З того часу мами і папи,...

0
0

Дитячий масаж- користь ,профилактика та задоволення.

Користь дитячого масажу незаперечна! Крім позитивних емоцій, задоволення і профілактики кишкових кольок масаж доставляє дитині радість. Легкі погладжування психологічно заспокоюють дитину, надаючи на нього фізичний вплив, що...

0

Багато жінок, розмірковуючи про те, щоб завести свою дитину, задають собі питання про те, який мамою вони будуть, що потрібно для здоров’я дитини, як харчуватися, який спосіб життя вести, які вправи робити.

Але одна справа, коли майбутні батьки розмірковують про це і зовсім інше, коли у них з’являється плаче малюк, зі своїми потребами, бажаннями, а іноді і складнощами. Він настільки малий, що абсолютно не в змозі подбати про себе сам. Він навіть не в змозі розповісти про свої проблеми та бажання, тому єдині, хто може і повинен подбати про дитячий благополуччя і здоров’я – мама і тато.

Потрібно бути готовим до того, що з появою в родині малюка життя батьків серйозно зміниться. Все буде інакше. У батьків залишиться набагато менше вільного часу (буде просто здорово, якщо взагалі залишиться), з’являться турботи про дитяче здоров’я і благополуччя. Щоб дитина добре ріс і правильно розвивався, йому потрібно буде приділяти час, займатися з ним, а найголовніше, в чому буде потребувати ваш малюк – ваша любов.

Малюка неможливо зіпсувати ласкою і любов’ю, він потребує у всій любові, яку ви тільки можете йому дати.

Загальновідомий факт, що здоров’я дитини напряму залежить від здоров’я мами. Піклуючись про свого малюка, мама повинна не забувати піклуватися і про себе. Правильно харчуватися, достатньо спати, не перевтомлюватися, особливо під час вагітності та в перші місяці після пологів.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю