Вчимо алфавіт. Цікаве заняття для малюка.

Додано: 08.11.2018
Вчимо алфавіт. Цікаве заняття для малюка.

Вчимо алфавіт. Цікаве заняття для малюка. Кожна мама хоче, щоб її дитина швидше вивчила всі букви алфавіту. Спробуйте об’єднати гру і корисні заняття, і у вас все вийде. Такі вправи не тільки сприяють швидкому запам’ятовуванню назв букв, але й чудово розвивають дрібну моторику рук.

Букви з ниток

Вам знадобляться мотузочки різних кольорів, довжини та структури, з яких потрібно викладати літери. Це може бути звичайна нитка, муліне, нитки для в’язання або навіть шарфик.

Гра в букви з кольорових мотузочок не тільки допоможе вашій дитині вивчити алфавіт, але й дасть можливість швидше освоїти кольори. Завжди носіть кілька мотузочок в своїй сумці, щоб зайняти малюка такою грою, наприклад, в довгій черзі на прийом до лікаря.

Букви з гілочок 

Прогулянка – це прекрасна можливість для вивчення алфавіту. Викладіть буковки з гілочок, які Ви разом з малюком назбирали у парку або в лісі. Якщо назбиралася достатня кількість матеріалу, можна викласти ціле речення.
Смачні букви 

Замість того, щоб зробити традиційні млинці, спечіть для свого малюка літери. Такі ласощі дитина з’їсть з подвійним задоволенням.

Букви на прогулянці

Часто на асфальтах можна зустріти зроблені фарбою написи. Використовуйте їх для веселої розваги. Попросіть малюка стати спочатку на літеру «А», потім перестрибнути на букву «К» і т. д. Можна ще порахувати, скільки в реченні буковок «О». Чим довший напис, тим цікавіше буде дитині. Тільки шукайте написи поза проїзною частиною дороги, щоб гра була безпечною!

Веселі ігри допоможуть малюкові не тільки вивчити, але й навчитися писати букви. Вивчайте лише друковані букви. Інакше малюкові в школі доведеться переучуватися, адже методик навчання письму достатньо, і, швидше за все, його в школі навчатимуть по-іншому.


Fatal error: Call to undefined function rcl_get_html_post_rating() in /home/admin/web/nosiki.cv.ua/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 65