Казка про Сніговика

Додано: 06.09.2018

сірого, похмурого неба падав сніг. Білий-білий! Весела юрба бігала по двору, бавилася у сніжки. Аж ось над двором пролунало:
– Хлопці, а давайте зробимо сніговика!!!
Гвалт ущух. Хлопці взялися до роботи і незабаром посеред двору стояв невеличкий Сніговик, дуже гарний і чипурненький. Замість рук – гілки, очі – блакитні кришечки від пляшок, ніс – морква, замість рота – маленька гілочка.
– Не вистачає відерця на голову, – відказав один хлопчик.
– Немає часу. Треба вже йти додому. Готуватися до свята. Це вже завтра щось придумаємо, – відказав йому старший братик. І дітки потороху порозходилися по домівках, а Сніговик сам-один залишився посеред осиротілого без дитячого гвалту та сміху двору.
Несчувся він, як настала новорічна ніч. В кожному вікні відчувалося свято, світилися ялинки, сміялися люди. А Сніговик ставав сумнішим і сумнішим.
Аж раптом щось зачепилося за його руку.
– Що це? – здивовано дивився на свої гіллячки Сніговик. Здивовано бо, по-перше, він міг ними рухати, а по-друге, в правій гільці у нього було невеличке відерце.
– Як що? Подарунок! Новий рік же! – усміхнувся в сиву бороду Дід Мороз і одягнув відерце нашому білому другові на голову – Дванадцята година. Час казки! Допоможеш мені подарунки дітям порозносити?
– Допоможу! А можна?
– Звичайно! А то Снігуронька моя забарилася. Мені край потрібен помічник! Бери мішок. Ходімо!
Вони почали заходити по домівках. Непомітно клали подарунки під ялинки. І йшли далі.
От і випало нашому Сніговікові розносити радість тим, хто нещодавно подарував йому життя…
Коли вранці хлопчики вибігли на вулицю з відерцем для Сніговичка, то зупинилися, як вкопані:
– Дивіться! Хтось вже надів йому відро!
– Мені здається, вчора він не посміхався!
Дійсно, Сніговик, дивлячись на своїх маленьких друзів, тихенько посміхався. Він добре знав, що Новий рік – це час, коли трапляються неймовірні дива.


Fatal error: Call to undefined function rcl_get_html_post_rating() in /home/admin/web/nosiki.cv.ua/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 65