Акція: Любите вишивати? Унікальні заготовки під вишивку нитками або бісером. Купити заготовки (Онлайн магазин)

Література

Збірка віршів про Весну 0

Збірка віршів про Весну

ВЕСНА У нашому дворі Стоїть весна така, Що навіть зацвіла Мітла сніговита! А. Костецький ВЕРБОВІ КОТИКИ Навесні мала вербичка Одягнула рукавички. Ще стоять холодні ночі...

0

Жанр дитяча література призначений для дітей до 16 років. Освіта і виховання дітей здійснюється художніми образами. У сферу дитячої літератури входять твори, які були написані і для дорослих.

 

До таких творів можна віднести казки Андерсена, Гауфа, Шарля Перро, Пушкіна, братів Грімм. Також для дітей і дорослих були написані «Подорож Гуллівера» Свіфта, «Дон Кіхот» Сервантеса, «Робінзон Крузо» Дефо і багато інших казок. Виникло поняття «дитяче читання». Дитячі книги – це матеріальне втілення дитячих літературних творів.

 

 

Коли точно з’явилася дитяча література в Україні не відомо. Казки почали заносити в рукописні збірники в кінці 12 століття. У 17 столітті вперше почали писати твори для дітей. Казки в той час були про Йоржа Ершовиче, Шемякінскій суді. Також популярними були перероблені повісті про лицарів.

 

У 16 столітті для дітей був написаний «Царствений літописець», оскільки діти люблять слухати різні історії. Твори включали казкові перекази. Цю дитячу літературу читати онлайн можна і навіть потрібно.

У 16-18 столітті величезне значення в дитячому читанні займали книги для духовного читання: «Псалтир», «Священні писання» і «Житія святих».

 

Релігійна література була засобом виховання: в них були включені дитячі букварі і абетки, за якими вчилися читати. Новий етап розвитку дитячої літератури – початок 18 століття. Вихованню дітей приділялася велика увага, а воно було неможливим без літератури. Дитяча література того часу носила освітній і виховний характер. З’явилися азбуки і букварі. Яскравий приклад дитячої виховної літератури – «Юності чесне зерцало».

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю