Обираємо автокрісло для дитини

Додано: 06.09.2018
Обираємо автокрісло для дитини

Чинне законодавство в обов’язковому порядку передбачає перевезення маленьких дітей в спеціальних авто-кріслах. Про види авто-крісел та їх установці ми і поговоримо в цій статті.

Для новонароджених, чий вік ще не перевищує одного місяця, передбачені автомобільні крісла «групи нуль».

Дані крісла розраховані на вагу малюка до 10 кг і можуть експлуатуватися, поки дитині не виповниться 9 місяців.

Крісло необхідно встановити на задньому сидінні машини паралельно напрямку руху.

Сучасні моделі автомобільних крісел для самих маленьких представляють із себе своєрідні люльки, які за зовнішнім виглядом легко переплутати зі звичайною люлькою від коляски.

До речі, така люлька є універсальною, так як після установки на колясочні шасі може перетворитися на повноцінну коляску.

Однак у першу чергу дитяче авто-крісло повинно використовуватися для транспортування малюка в автомобілі.

Крісло-люлька виготовлена ​​з суцільнолитого корпусу з високими удароміцними характеристиками.Поясний ремінь, встановлений усередині конструкції, надійно утримує малюка всередині крісла.Щоб дитина не відчував почуття дискомфорту або неприємних відчуттів – пряжка ременя оснащена м’якою подушкою, а авто-крісло м’яким підголовником фіксуючим голову малюка.

Автомобільні крісла групи «нуль плюс» розраховані на дитину вагою вже до 13 кг. Таке крісло має глибшу посадку, корпус обладнаний трьох-або п’ятиточковими ременями.

Крісла даної групи встановлюються у бік руху автомобіля назад, для запобігання травмуванню хребта дитини.

Підходити до вибору дитячого автомобільного крісла, а також до його установці потрібно з усією ретельністю і відповідальністю, адже від цього залежить безпека малюка в дорозі.


Fatal error: Call to undefined function rcl_get_html_post_rating() in /home/admin/web/nosiki.cv.ua/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 65