Як вивчати віршики з дітьми

Додано: 08.11.2018

У дошкільному віці діти досить добре запамятовують прості рифмовані рядки. Це – ефективний спосіб розвитку пам`яті дитини. До того ж розвивається коло знань, здатність розуміти літературну мову. Але треба памятати декілька простих правил вивчення з дітьми віршів:
1. Прочитайте , а ще краще розкажіть дитині вірш. Якщо ви знаєте напам`ять вірш, у дитини з`явиться стимул вивчити його. Звернуть увагу на інтонацію, з якою слід прочитати рядки.
2. Проведіть словникову роботу. Поясніть дитині значення слів, які їй незрозумілі, наведіть синоніми.
3. Супроводжуйте вивчення вірша відповідними рухами, якщо це можливо. Дитина сприйматиме вивчення вірша як гру, тому процес запам`ятовування стане легким і веселим.
4. Намалюйте схематично зміст вірша. Прості символи дитина сприймає швидко, без пояснень. Вони стануть опорою не лише для неї, а і для вас.
Наприклад:За матеріалами  О.П. Копилова, В.М. Ткаченко “Використання символів у роботі з дошкільниками”

5. Обов`язково поставте декілька запитань за змістом вірша, запропонуйте дитині уявити себе на місці героя (якщо він є), або уявно перенестися у світ вірша. Це допоможе встановити, наскільки правильно дитина зрозуміла зміст вірша, а також розвине уяву, фантазію, мовлення дошкільняти.


Fatal error: Call to undefined function rcl_get_html_post_rating() in /home/admin/web/nosiki.cv.ua/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 65