Акція: Любите вишивати? Унікальні заготовки під вишивку нитками або бісером. Купити заготовки (Онлайн магазин)

Статті

Збірка віршів про Весну 0

Збірка віршів про Весну

ВЕСНА У нашому дворі Стоїть весна така, Що навіть зацвіла Мітла сніговита! А. Костецький ВЕРБОВІ КОТИКИ Навесні мала вербичка Одягнула рукавички. Ще стоять холодні ночі...

0
0

Свято 8 березня в середній групі

Програмовий зміст: Створити дитині атмосферу свята. Розкрити творчі здібності дитини в різних видах музичної діяльності: хороводах, тацях, іграх. Розвивати музичну пам’ять, емоційно відгукуватись на знайомі...

0

Статті по догляду за дитиною

Коли приходить час повертатися додому з новонародженим з пологового будинку, кожна мама починає переживати про те, як вона буде доглядати за дитиною без допомоги і компетентних порад медичного персоналу.

Всі без винятку мами хвилюються, чи зможуть вони забезпечити своїй дитині необхідний для його здорового росту догляд: правильно спокутувати малюка, зрізати йому нігті, обробити пупкову ранку.

Тому, не встигнуть мами переступити поріг рідної домівки, як у них виникає безліч питань з приводу догляду за дитиною: чи варто мити малюка після кожного сечовипускання, чим краще обробляти пупок: зеленкою або настоянкою календули?

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю