Акція: Любите вишивати? Унікальні заготовки під вишивку нитками або бісером. Купити заготовки (Онлайн магазин)

Розмальовки

0

Кораблі книжка- розмальовка

Розмальовка для дітей, присвячена кораблям. У ній пропонується розфарбувати різнікораблі:вітрильники, катери, яхти, військові кораблі, лайнери Рік випуску: 2009 Автор: Письменська Є.В. Жанр: Книжка Розмальовки Формат: DjVu Якість: Відскановані сторінки Кількість сторінок: 18

0

Складно уявити собі дитину, яка не любить малювати і розфарбовувати картинки. І це не дивно, адже творчі ігри-заняття мають величезне значення для розвитку дитини. Розмальовки для дітей допомагають дитині дізнатися більше про навколишній світ, знайомлять малюка з усім розмаїттям барв, відтінків, закріплюють знання про форму предметів і величинах. Процес розфарбовування картинок розвиває дрібну моторику і вчить дитину посидючості й акуратності. Також онлайн розмальовки для дівчаток і хлопчиків формують естетичний смак і прищеплюють любов до мистецтва.

Крім разукрашек в даному розділі ви знайдете і інші творчі ігри, наприклад, рисовалки. У цих іграх дитина зможе повністю проявити свою фантазію і намалювати власну картинку за допомогою простих і зручних інструментів.

Наші безкоштовні онлайн розмальовки для дівчаток і хлопчиків, безсумнівно, доставлять вашому малюкові задоволення і радість. Всі картинки підібрані спеціально для хлопців дошкільного та молодшого шкільного віку: це казкові персонажі, забавні звірята і улюблені іграшки. Розфарбовування картинок допоможе вам і вашій дитині весело і з користю провести час!

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю