Слов’янське коло – настільна розвиваюча гра

Додано: 04.09.2018
Слов’янське коло – настільна розвиваюча гра
Скачати безкоштовно

Чи любить ваша дитина цікаві подорожі, пригоди, таємниці? Чи знає вона, хто такі скіфи, трипільці, слов’яни, козаки? Чому вони були непереможними воїнами? Що приховують Скіфські кургани? Яку зброю та бойові обладунки вони зробили першими в Європі? Доведіть їй, що вивчення історичного минулого нашої країни — цікаве заняття. Запропонуйте дитині зануритися в минуле і здійснити незвичайну подорож у світ історії разом з козаком. Книги серії зацікавлять дитини фактами з історії нашої країни та розвиваючими іграми. Видання призначене для читання в колі сім’ї, гуртках, групах продовженого дня. Карта — гра про скіфів … шукаємо золото ..На додаток для ознайомлення з серією 2 зразки інших книг:

— «Слов’янське коло»: це чудова нагода для дитини познайомитися з зі старовинними українськими святами. Яким був побут слов’ян? Який одяг вони носили? В Які іграшки бавилися їх діти? Як святкували Різдво, Коляду, Масляну, Купайло, Русалії? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете у книзі.

— «Сяйво козацької слави» (ISBN: 978-617-030-095-9): знайомство дитини з історією козацтва. Якими були козаки? Яку зброю мали? Як розважалися? Хто такі пластуни та характерники? Ігрові завдання (лабіринти, кросворди, шифровки) та цікаві малюнки пробудять інтерес до історії.

 

Назва: Слов’янське коло – настільна розвиваюча гра (6-10 років)
Видавництво: Торсінг
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 12
Розмір файлу: 7.2 mb
Формат файлу: .pdf
Мова: українська


Fatal error: Call to undefined function rcl_get_html_post_rating() in /home/admin/web/nosiki.cv.ua/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 65