Ферма для малюків онлайн

Додано: 04.09.2018
Ферма для малюків онлайн

Гра Фермерські Дні: вступаємо у володіння
Жителям міста часом здається, що жити на фермі дуже приємно – завжди відмінна погода, світить сонечко, повітря чисте, продукти свіжі. Але так відбувається, якщо ви турист в селі, коли не доводиться працювати від сходу до заходу, щоб на столі була їжа. Хоч трохи зрозуміти, як це – працювати на землі, допоможе браузерна гра Фермерські Дні.

Почалося все з того, що вам залишили спадок – занедбану ферму. Вступивши в права власника, ви негайно приїхали на місце, щоб оцінити розмах угідь. Але яке ж було розчарування від побаченого – навколо все поросло високою травою, а дві самотні споруди – ваш будинок і комору, покосилися і продірявилися. Схоже, колишній власник давно нічого не робив, і за багато років прийшло повне запустіння.
Що ж, доведеться показати, на що ви готові, і що міські жителі теж здатні на подвиги, і вміють працювати.

Приступаючи в Фермерські Дні грати, вам буде потрібно натхнення і терпіння, щоб на перших порах прислухатися до помічниці, яка вас зустріне, направить ваші дії, і видасть завдання. Звуть її Маша – жвава дівчинка, яка живе по сусідству. Як тільки вона привіталася з вами, відразу перейшла до головного – роботи.
Розвиваємо власну ферму

Грати ферму онлайн

 


0

Автор публікації

Офлайн 4 місяці

YourPersonalAdmin

1
Коментарі: 2Публікації: 314Реєстрація: 22-07-2017

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю