Ферма для малюків онлайн

Додано: 04.09.2018
Ферма для малюків онлайн

Гра Фермерські Дні: вступаємо у володіння
Жителям міста часом здається, що жити на фермі дуже приємно – завжди відмінна погода, світить сонечко, повітря чисте, продукти свіжі. Але так відбувається, якщо ви турист в селі, коли не доводиться працювати від сходу до заходу, щоб на столі була їжа. Хоч трохи зрозуміти, як це – працювати на землі, допоможе браузерна гра Фермерські Дні.

Почалося все з того, що вам залишили спадок – занедбану ферму. Вступивши в права власника, ви негайно приїхали на місце, щоб оцінити розмах угідь. Але яке ж було розчарування від побаченого – навколо все поросло високою травою, а дві самотні споруди – ваш будинок і комору, покосилися і продірявилися. Схоже, колишній власник давно нічого не робив, і за багато років прийшло повне запустіння.
Що ж, доведеться показати, на що ви готові, і що міські жителі теж здатні на подвиги, і вміють працювати.

Приступаючи в Фермерські Дні грати, вам буде потрібно натхнення і терпіння, щоб на перших порах прислухатися до помічниці, яка вас зустріне, направить ваші дії, і видасть завдання. Звуть її Маша – жвава дівчинка, яка живе по сусідству. Як тільки вона привіталася з вами, відразу перейшла до головного – роботи.
Розвиваємо власну ферму

Грати ферму онлайн

 Fatal error: Call to undefined function rcl_get_html_post_rating() in /home/admin/web/nosiki.cv.ua/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 65