«Слуханка для української малечі»

Додано: 27.08.2018
«Слуханка для української малечі»
Скачати безкоштовно

«Слуханка для української малечі» — це новий спільний проект Фонду «Справедлива країна» та Національної радіокомпанії України, мета якого — укласти своєрідну мистецько-просвітницьку добірку народних та авторських творів для найцікавішої, але найбільш незахищеної частини нашого суспільства — дітей.

В основу створення такого видання лягла ідея зібрати на компакт-диску найвідоміші українські казки та казки народів світу, лічилки, дитячі пісні, колискові у виконанні відомих українських артистів та дитячих колективів. Ця унікальна добірка передовсім повинна допомогти в організації змістовного та базованого на кращих зразках української культури виховного та освітнього процесу вихователям дитячих садків та батькам.

Аудіовидання складається з двох частин (двох дисків):
До ПЕРШОЇ увійшли українські народні казки, казки народів світу та авторські казки, які виконують народні артисти України.

ДРУГА ЧАСТИНА — дитячі пісеньки, веснянки, ігри, заклички, лічилки, колядки та колискові, у виконанні як іменитих артистів, так і творчих дитячих колективів. У диску представлено 57 музичних творів.

Всі матеріали відібрані серед кращих записів фондів Національної радіокомпанії України останніх десятиріч.

Озвучено: колектив акторів НТРК, дитячі музичні колективи
Кодек звуку: MP3
Бітрейт: 128


Fatal error: Call to undefined function rcl_get_html_post_rating() in /home/admin/web/nosiki.cv.ua/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 65