«Слуханка для української малечі»

Додано: 27.08.2018
«Слуханка для української малечі»
Скачати безкоштовно

«Слуханка для української малечі» — це новий спільний проект Фонду «Справедлива країна» та Національної радіокомпанії України, мета якого — укласти своєрідну мистецько-просвітницьку добірку народних та авторських творів для найцікавішої, але найбільш незахищеної частини нашого суспільства — дітей.

В основу створення такого видання лягла ідея зібрати на компакт-диску найвідоміші українські казки та казки народів світу, лічилки, дитячі пісні, колискові у виконанні відомих українських артистів та дитячих колективів. Ця унікальна добірка передовсім повинна допомогти в організації змістовного та базованого на кращих зразках української культури виховного та освітнього процесу вихователям дитячих садків та батькам.

Аудіовидання складається з двох частин (двох дисків):
До ПЕРШОЇ увійшли українські народні казки, казки народів світу та авторські казки, які виконують народні артисти України.

ДРУГА ЧАСТИНА — дитячі пісеньки, веснянки, ігри, заклички, лічилки, колядки та колискові, у виконанні як іменитих артистів, так і творчих дитячих колективів. У диску представлено 57 музичних творів.

Всі матеріали відібрані серед кращих записів фондів Національної радіокомпанії України останніх десятиріч.

Озвучено: колектив акторів НТРК, дитячі музичні колективи
Кодек звуку: MP3
Бітрейт: 128

0

Автор публікації

Офлайн 4 місяці

YourPersonalAdmin

1
Коментарі: 2Публікації: 314Реєстрація: 22-07-2017

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю