Мило та його склад преезентація

Додано: 04.09.2018
Мило та його склад преезентація
Скачати безкоштовно

Мило – це те, що ми використовуємо щодня. Як мінімум, миємо руки, вмивалися, моєму з милом все тіло. Але ви колись задавалися питанням, з чого роблять звичайне мило, яким заповнені полиці в будь-якому магазині? Здавалося б, настільки буденна річ, знайома нам з дитинства, а містить безліч незрозумілих компонентів.

Ось і я до недавнього часу не задавався питанням про склад мила. Милить, руки відмиває, зі своїм завданням справляється – ось і добре, що ще потрібно? Але в один момент, після прочитання статті мого знайомого, я дізнався, що багато виробників додають в мило жир тварин (яловичий, свинячий тощо). Для мене це питання стало гостро, адже вже близько 4-х років я вегетаріанець і останні кілька місяців веган. Сама думка про те, що я, можливо, милюсь тваринними жирами, що не втішала. Саме тоді я вирішив дізнатися, як же в магазині визначити то мило, яке є не етичним, що потрібно знайти в складі, щоб раз і назавжди відмовитися від його покупки?

Найцікавіше, що на 8 з 10 упаковок мила складу пишуть на латині або на незнайомому мені мовою. І як ту зрозуміти, що за “сюрприз” чекає всередині? Тому, прийшовши додому, я взявся за вивчення просторів інтернету, щоб зрозуміти, чого ж такого цікаво виробник “набодяжіл” в мило, яким пропонує мені митися щодня?

0

Автор публікації

Офлайн 4 місяці

YourPersonalAdmin

1
Коментарі: 2Публікації: 314Реєстрація: 22-07-2017

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю