Корисні йогурти презентація

Додано: 04.09.2018
Корисні йогурти презентація
Скачати безкоштовно

Хочете покращити роботу травної системи і зміцнити імунітет? Немає нічого простіше – включите в свій щоденний раціон йогурт. Цей ферментований молочний продукт, відомий людині сотні років, просто напханий корисними поживними речовинами. Йогурт покращує травлення і допомагає організму справитися з інфекціями. Їжте йогурт щодня і скоро зможете на власному прикладі переконатися в користь йогурту.

Поживна цінність йогурту
Йогурт – продукт окислення молока корисними, «хорошими» бактеріями lactobacilli bulgaricus і lactobacilli thermophilus. У процесі переробки молочного білка ці бактерії виробляють поживні речовини, необхідні для організму людини. Йогурт має велику цінність з точки зору харчування. Він засвоюється краще цільного молока (приблизно на 60%).

В результаті діяльності цих бактерій йогурт містить більше вітаміну B12, вітаміну B3 і вітаміну A, ніж молоко! Вітаміни групи В необхідні для отримання енергії з продуктів харчування, нормальної роботи нервової системи і регулювання рівня холестерину в крові. Вітамін A допомагає зберегти здоров’я шкіри і очей, він також необхідний для боротьби з інфекціями. Тому регулярне споживання йогурту – цього смачного і корисного продукту – забезпечує організм необхідною кількістю поживних речовин і вітамінів.


Fatal error: Call to undefined function rcl_get_html_post_rating() in /home/admin/web/nosiki.cv.ua/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 65