Корисні йогурти презентація

Додано: 04.09.2018
Корисні йогурти презентація
Скачати безкоштовно

Хочете покращити роботу травної системи і зміцнити імунітет? Немає нічого простіше – включите в свій щоденний раціон йогурт. Цей ферментований молочний продукт, відомий людині сотні років, просто напханий корисними поживними речовинами. Йогурт покращує травлення і допомагає організму справитися з інфекціями. Їжте йогурт щодня і скоро зможете на власному прикладі переконатися в користь йогурту.

Поживна цінність йогурту
Йогурт – продукт окислення молока корисними, «хорошими» бактеріями lactobacilli bulgaricus і lactobacilli thermophilus. У процесі переробки молочного білка ці бактерії виробляють поживні речовини, необхідні для організму людини. Йогурт має велику цінність з точки зору харчування. Він засвоюється краще цільного молока (приблизно на 60%).

В результаті діяльності цих бактерій йогурт містить більше вітаміну B12, вітаміну B3 і вітаміну A, ніж молоко! Вітаміни групи В необхідні для отримання енергії з продуктів харчування, нормальної роботи нервової системи і регулювання рівня холестерину в крові. Вітамін A допомагає зберегти здоров’я шкіри і очей, він також необхідний для боротьби з інфекціями. Тому регулярне споживання йогурту – цього смачного і корисного продукту – забезпечує організм необхідною кількістю поживних речовин і вітамінів.

0

Автор публікації

Офлайн 4 місяці

YourPersonalAdmin

1
Коментарі: 2Публікації: 314Реєстрація: 22-07-2017

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю