Азбука аплікаціі.

Додано: 27.08.2018
Азбука аплікаціі.
Скачати безкоштовно

Книга: Невже з паперу. Азбука аплікації.
Автор: Ликова І.А.
Формат: PDF Розмір]: 11,7mb.
Якість: хороше
Мова: російський Рік видання: 2008
Сторінок: 74

Книга для художніх занять з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку будинку і на відпочинку, на заняттях в дитячому саду і школі Покаже, що ножиці — це не так вже страшно, як інколи здається. Збагатить техніку аплікації новими способами. Запропонує варіанти цікавих образів і композицій. Допоможе батькам, гувернерам, вихователям,вчителям.
Аплікація схожа на мультфільм або конструктор, тому так подобається дітям. Книжка подарує можливість самостійно експериментувати з папером і ножицями. І підкаже, як можна вирізувати жучків, метеликів, квіти…
Морська тематика розкриває благодатні можливості для вчення аплікації. Образи морських мешканців, водних рослин, камінчиків, хвиль незвичайно пластичні і самі просяться в папір. Їх можна вирізувати ножицями і обривати пальчиками.

Екзотичні тварини — тема особливо благодатна для художнього розвитку і дитячої творчості. Різноманітність форм, буйство фарб! Всі звіри незвичайно загадкові і прекрасні. Творчість по космічній темі передбачає політ фантазії… Наша книжка підкаже: якими способами вирізувати не просто круг, а планету Земля або Сонце; як змоделювати супутник з антенной-гаромошкой або ракетою.

0

Автор публікації

Офлайн 4 місяці

YourPersonalAdmin

1
Коментарі: 2Публікації: 314Реєстрація: 22-07-2017

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю