Азбука аплікаціі.

Додано: 27.08.2018
Азбука аплікаціі.
Скачати безкоштовно

Книга: Невже з паперу. Азбука аплікації.
Автор: Ликова І.А.
Формат: PDF Розмір]: 11,7mb.
Якість: хороше
Мова: російський Рік видання: 2008
Сторінок: 74

Книга для художніх занять з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку будинку і на відпочинку, на заняттях в дитячому саду і школі Покаже, що ножиці — це не так вже страшно, як інколи здається. Збагатить техніку аплікації новими способами. Запропонує варіанти цікавих образів і композицій. Допоможе батькам, гувернерам, вихователям,вчителям.
Аплікація схожа на мультфільм або конструктор, тому так подобається дітям. Книжка подарує можливість самостійно експериментувати з папером і ножицями. І підкаже, як можна вирізувати жучків, метеликів, квіти…
Морська тематика розкриває благодатні можливості для вчення аплікації. Образи морських мешканців, водних рослин, камінчиків, хвиль незвичайно пластичні і самі просяться в папір. Їх можна вирізувати ножицями і обривати пальчиками.

Екзотичні тварини — тема особливо благодатна для художнього розвитку і дитячої творчості. Різноманітність форм, буйство фарб! Всі звіри незвичайно загадкові і прекрасні. Творчість по космічній темі передбачає політ фантазії… Наша книжка підкаже: якими способами вирізувати не просто круг, а планету Земля або Сонце; як змоделювати супутник з антенной-гаромошкой або ракетою.


Fatal error: Call to undefined function rcl_get_html_post_rating() in /home/admin/web/nosiki.cv.ua/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 65