“В країні сонячних зайчиків” (повість трилогія)-Аудіокнига

Додано: 27.08.2018
“В країні сонячних зайчиків” (повість трилогія)-Аудіокнига
Скачати безкоштовно

Казкову трилогію “В країні сонячних зайчиків”, всі частини якої вперше разом побачили світ у 1994 році, Всеволод Нестайко вигадував протягом чотирьох десятиліть.

Від першої книги «В країні сонячних зайчиків» (вийшла в 1959 р.) діти були в захопленні; вона була перекладена на більш як двадцять мов світу, перевидавалася більш ніж п’ятнадцять разів.

Саме захоплення читачів, які вимагали “ще!” (продовження), надихнуло Нестайка продовжити історію улюблених всіма Сонячних Зайчиків ще двома книгами: “Незнайомка з Країни Сонячних зайчиків” та “В країні Місячних зайчиків”. Там вже давно живуть щирі, добрі і хоробрі сонячні зайчики, які борються із паном Мороком, і жартуючи утверджують радість і справедливість.

Може, ти скажеш, що не помічаєш їх?! О, так то ти, мабуть, забув, що вони дуже скромні. А все таки продивись гарненько! Вони ховаються у твоїй веселій усмішці, у твоїх очах, радісних і щасливих. І знай, що завжди, коли тобі гарно і весело, коли ти робиш чесну і хорошу справу, – сонячні зайчики поряд з тобою”.

За повість-казку «Незвичайні пригоди у лісовій школі» Всеволод Нестайко був удостоєний у 1982 р. премії ім. Лесі Українки. Трилогію «Тореадори з Васюківки» внесено до Особливо Почесного списку Андерсена як один із найвидатніших творів світової літератури для дітей.

Зміст:
I. В країні сонячних зайчиків (повість):
01. Дід Маноцівник
02. Веснянка
03. Незнайомець
04. Несподіванка
05. Чарівне дзеркало
06. Начальник канцелярії нічних кошмарів
07. Країна сонячних зайчиків
08. У палаці чарівних казок
09. Секрет долини счасливих сновидінь
10. Братик Сяйвик
11. Зустріч з давніми знайомими
12. Печера “Тридцять три лиха”
13. Кінець”Відьминої мітли”
14. Надзвичайні події в палаці чарівних казок
15. Що було далі
II. Незнайомка з країни сонячних зайчиків:
Розділ 1 – 18
III. В країні місячних зайчиків:
Розділ 1 – 12

Читають: Борис Лобода, Лариса Уласовська
Видавництво: Книга вголос. Наш формат (2008)
Кодек звуку: MP3
Бітрейт: 96 kbps
Тривалість: 7 год. 42 хв.
Розмір: 317 MB


Fatal error: Call to undefined function rcl_get_html_post_rating() in /home/admin/web/nosiki.cv.ua/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 65