Аудіокнижки діткам(укр.)

0

Казки діда Панаса-аудіо

Сказки деда Панаса (Казки діда Панаса) Год выпуска: 2006 Автор: украинский народ Исполнитель: дед Панас (Петр Вескляров) Жанр: народные сказки Издательство: продюсерское агентство “Зеленый Пес”...

0

“В країні сонячних зайчиків” (повість трилогія)-Аудіокнига

Казкову трилогію “В країні сонячних зайчиків”, всі частини якої вперше разом побачили світ у 1994 році, Всеволод Нестайко вигадував протягом чотирьох десятиліть. Від першої книги...

Аудіокниги були винайдені досить давно. Прототипом сучасного їх варіанти були вінілові пластинки, якими заслуховувалося не одне покоління дітей. Чудові казки, повісті й оповідання у виконанні чудових артистів приковували увагу юних слухачів і переносили в світ неймовірних пригод і фантазій, повністю завойовуючи увагу маленького слухача, змушуючи його забути про все, що відбувається навколо.

Аудіокниги як такі з’явилися в Америці в 1931 р в рамках програми «Книги для сліпих».

У сучасному світі аудіокниги на електронних носіях, а так само цілі онлайн бібліотеки стали поширеним явищем і радують своїх слухачів доступністю і відтворенням в хорошій якості.

Зазвичай такі книги озвучують професійні читці,здатні передати найменші нюанси тексту. Музика, накладена на текст, звукові ефекти, найтонша інтонація, бездоганна дикція допомагають дитячому уяві створити яскраві образи і більш повно поринути в зміст.

Якісні аудікниги для дітей

Немає нічого дивного в тому, що давно знайома книга в якісному виконанні може заграти новими фарбами і образами, викликаючи все більший і більший інтерес до літератури.

Простоквашино, країні невивчених уроків, або Тридев’яте царство?
Підбірка нашої дитячої бібліотеки універсальна! Тут ви знайдете пригоди на будь-який смак.

Можна відправитися разом з Ясоном на пошуки золотого руна, весело провести час в Простоквашино, а також довідатися багато нового в чудовій компанії смішариків! Порося Фунтик, Робін Гуд, Пітер Пен, старий Хоттабич – всі ці персонажі готові запросити вас в свою чарівну країну, яка знаходиться зовсім поруч! Достатньо лише зайти на наш сайт, вибрати будь-яку вподобану аудіокнигу і почати слухати!

В нашій колекції є аудіокниги різних жанрів – розважальні, повчальні, історичні, пригодницькі тощо У будь-який час ви можете абсолютно безкоштовно познайомитися з такими хітами світової літератури, як:

  • 12 подвигів Геракла
  • Бембі
  • Пітер Пен
  • Вінні Пух
  • Вовка в тридев’ятому царстві
  • Зима в Простоквашино
  • домовичок Кузя
  • Мауглі
  • Аудіокниги для дітей – ці та багато інших!