Акція: Любите вишивати? Унікальні заготовки під вишивку нитками або бісером. Купити заготовки (Онлайн магазин)

Аудіокнижки діткам(укр.)

0

Казки діда Панаса-аудіо

Сказки деда Панаса (Казки діда Панаса) Год выпуска: 2006 Автор: украинский народ Исполнитель: дед Панас (Петр Вескляров) Жанр: народные сказки Издательство: продюсерское агентство “Зеленый Пес”...

0
0

“В країні сонячних зайчиків” (повість трилогія)-Аудіокнига

Казкову трилогію “В країні сонячних зайчиків”, всі частини якої вперше разом побачили світ у 1994 році, Всеволод Нестайко вигадував протягом чотирьох десятиліть. Від першої книги...

0

Аудіокниги були винайдені досить давно. Прототипом сучасного їх варіанти були вінілові пластинки, якими заслуховувалося не одне покоління дітей. Чудові казки, повісті й оповідання у виконанні чудових артистів приковували увагу юних слухачів і переносили в світ неймовірних пригод і фантазій, повністю завойовуючи увагу маленького слухача, змушуючи його забути про все, що відбувається навколо.

Аудіокниги як такі з’явилися в Америці в 1931 р в рамках програми «Книги для сліпих».

У сучасному світі аудіокниги на електронних носіях, а так само цілі онлайн бібліотеки стали поширеним явищем і радують своїх слухачів доступністю і відтворенням в хорошій якості.

Зазвичай такі книги озвучують професійні читці,здатні передати найменші нюанси тексту. Музика, накладена на текст, звукові ефекти, найтонша інтонація, бездоганна дикція допомагають дитячому уяві створити яскраві образи і більш повно поринути в зміст.

Якісні аудікниги для дітей

Немає нічого дивного в тому, що давно знайома книга в якісному виконанні може заграти новими фарбами і образами, викликаючи все більший і більший інтерес до літератури.

Простоквашино, країні невивчених уроків, або Тридев’яте царство?
Підбірка нашої дитячої бібліотеки універсальна! Тут ви знайдете пригоди на будь-який смак.

Можна відправитися разом з Ясоном на пошуки золотого руна, весело провести час в Простоквашино, а також довідатися багато нового в чудовій компанії смішариків! Порося Фунтик, Робін Гуд, Пітер Пен, старий Хоттабич – всі ці персонажі готові запросити вас в свою чарівну країну, яка знаходиться зовсім поруч! Достатньо лише зайти на наш сайт, вибрати будь-яку вподобану аудіокнигу і почати слухати!

В нашій колекції є аудіокниги різних жанрів – розважальні, повчальні, історичні, пригодницькі тощо У будь-який час ви можете абсолютно безкоштовно познайомитися з такими хітами світової літератури, як:

  • 12 подвигів Геракла
  • Бембі
  • Пітер Пен
  • Вінні Пух
  • Вовка в тридев’ятому царстві
  • Зима в Простоквашино
  • домовичок Кузя
  • Мауглі
  • Аудіокниги для дітей – ці та багато інших!
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю