“День землі”- музичні сценарії

Додано: 08.11.2018
“День землі”- музичні сценарії

Сценарій: Поздоровлення і сценарії / музичні сценарії

Музичний сценарій свята “День землі” (для дітей 4-5 лет) – музичні сценарії

У групі з’являється Червона Шапочка, лікар Айболить, Кошик, Чіполіно. Вихователь нагадує дітям, гостям і лялькам про свято – День Землі, на якій живуть люди, тварини, птахи, риба, рослини, що до них має бути добре, а чоловік повинен дбати про живу природу, вчитися у неї мудрості і краси. Читає вірш В. Орлова “Живої буквар”.

Вихователь: 
Нас у будь-який час року
Вчить мудра природа:
Птахи вчать співу,
Паучок – терпіння.
Бджоли в полі і в саду
Навчають нас праці.
Вчить сніг нас чистоті.
Вчить сонце доброту.
У природи круглий рік
Навчатися потрібно.
Весь лісовий народ
Вчить міцну дружбу.

Вихователь пропонує дітям відгадати загадку: 
Я вмію чисто митися
Не водою, а язичком.
Як мені часто сниться блюдце
З теплим молочком!
(Кішка)

Діти під акомпанемент музичної керівника виконують пісню “Кішка” (муз. А. Александрова, слова М. Френкель). Вихователь питає у дітей, у кого є вдома кішка, як її звуть, яка вона; проводить гру в “кішки-мишки”. З’ясовує, хто має вдома є собака, як його звати, що вона вміє робити (собака – великий друг людини, вона охороняє господаря і будинок). Діти співають пісню “Жучка” (муз. Н. Кукловська, слова Т. Некрасовою).

Вихователь (гостям) : А ви знаєте, шановні гості, наші діти – великі любителі природи. Вони піклуються про вихованцях куточка природи. (Дітям) За ким ви доглядаєте? (Відповіді) Що ви вирощували в ящиках із землею? (Відповіді) Чіполіно може підтвердити – він приходив кожного разу, коли ми розглядали цибулю і малювали його.

Діти (за бажанням) читають вірші, які вивчали протягом року.

Вихователь: Ви ще не розповіли, кого взимку підгодовували? (Відповіді) Правильно, ви дбали про зимуючих птахів: горобці, голуби, синиця. Але зима скінчилася, і до нас вже прилетіли шпаки.

Діти виконують пісню “Скворушка” (муз. А. Філіпенко, слова Т. Волгіної), імітують будівництво шпаківень.

Вихователь: Скоро настане літо, ви поїдете в село, на дачу. І, звичайно, підете в ліс. А хто з нами завжди гуляє по лісі? (Відповіді) Правильно, Червона Шапочка (бере ляльку в руки). Вона радила нам бути у лісі обережними, не розмовляти з вовком, слухати спів птахів, нюхати квіти, милуватися красою природи. Доктор Айболить! Ти хочеш щось сказати?

Доктор Айболить: Я бажаю вам частіше ходити до лісу в гості до сосон і елкам: від них йде дуже корисний для здоров’я дух. Бажаю вам не хворіти, загартовуватися, фізкультурою займатися.

У кінця всі (у тому числі гості і ляльки) встають в загальний хоровод під пісню “Наша песенка проста” (муз. А. Александрова, слова М. Іванс).


Fatal error: Call to undefined function rcl_get_html_post_rating() in /home/admin/web/nosiki.cv.ua/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 65