Письма мастера дзен
Головна » Статті » Навчання

Нашим деткам. Детские презентации.

Дитячі Електронні Презентації.

 

 

Що це таке - Дитячі Електронні Презентації?

Презентація - зручний і ефективний спосіб надати малюкові інформацію про оточуючий  світ. Презентація поєднує в собі динаміку, звук, барвисте зображення, що значно покращує сприйняття інформації. Презентація схожа на дитячу книжку, де на кожному листі велика яскрава картинка з підписом - позначенням, ви тільки перегортаєте слайди (електронні сторінки).

 

Навіщо потрібна вашій дитині презентація ,і що вона її дає?

1. Переглядаючи презентацію, величезну кількість разів, дитина швидше і краще запам'ятовує інформацію.

2. Дитина вчиться об’єднувати картинку і звук в одне ціле.

3. Вивчає звуки, повторює слова за диктором, а значить, розвиває  мовлення.

4. Класифікує навколишній світ, об'єднує різні предмети, речі в один вид або розчленовує його на складові.

5. Формується цілісне уявлення про світ.

6. Користь для мам. Тоді як дитина зайнята навчанням - переглядом, мама може погодувати спокійно крихітку, якщо дитина дуже погано їсть, або просто посидіти, відпочити поруч.

   Презентації ненав'язливо вчать малят:
• простій математиці й читанню
• умінню розрізняти форму й колір, птахів і риб, тварин і рослини
• розбиратися в машинах і літаках, інструментах і техніку
• доступно розповідають про анатомію, про людині і його заняттях, про навколишні нас предметах і явищах;
• знайомлять із шедеврами відомих художників і скульпторів, чудесами природи
• наочно показують визначний пам'ятки миру й України, музичні інструменти, види спорту, явища природи, і багато чого іншого.

Ідея створення презентацій з підписаними й озвученими картинками, які можна щодня показувати маляті на екрані монітора, виникла на основі популярної методики Глена Домана по створенню карток з "бітами" знань.

Доп. інформація: Для перегляду презентацій вам знадобиться програма Microsoft Power Point, яка входить у стандартний пакет Microsoft Office. Презентація відкривається при першому перегляді в режимі Slide sorter (Сортувальник слайдів), при цьому, ви бачите загальну кількість слайдів і їх зменшене зображення. Щоб почати перегляд слайдів на панелі інструментів виберіть Slide Show, а потім View Show (у російському варіанті програми Показ слайдів → Почати показ) або просто натисніть F5

           

Багато матусь напевно чули про знамениту методику навчання Гліена Домана, де пропонують малюкові, мало не з народження, показувати тисячу карток в день. Показ таких картинок займе у вас силу-силенну часу - на пошук матеріалу, на складання карток, на показ малюкові, тому багато хто відмовляється від такого способу навчання в наслідку її важкої реалізації на практиці - це просто не реально.

Електронна презентація дає вам ширші можливості:

не потрібно різати журнали, клеїти картинки, купувати теки, заповнювати будинок непотрібною макулатурою.

А, ще електронну  презентацію не можна пом'яти, порвати, як звичайні книжки.

 

Є сила силенна презентацій в Інтернеті, є дуже гарні та якісні, але нажаль на українській мові немає нічого. Це спонукало робити презентації, та озвучувати книжки для свого сина самій. Мотивом було те – про що я хочу розповісти, чому навчити дитину.

А коли я почала це робити, то зрозуміла, що можна вкладати в дитину дуже багато інформації, і вона її дуже добре засвоює, а чому? Тому, що дитині цікаво, а це саме головне. Презентації можна робити на яку завгодно тему - про ягоди, транспорт, предмети вдома, тварини, одяг, цифри, літери, казки, вивчати мови - граючи. А більш за все дітки люблять гратись.

 Користь для мам. Тоді як дитина зайнята навчанням - переглядом, мама може погодувати спокійно крихітку, якщо дитина дуже погано їсть, або просто посидіти, відпочити поруч.

 Думаю, багато мам зі мною погодяться, що хороших ЯКІСНИХ презентацій на українській мові в Інтернеті дуже мало. Тому я хочу запропонувати Вам свої роботи, які провірені на власній дитині. Вони якісні, і цікаві. Повірте Вашим діткам дуже сподобається дивитися презентації, і вони будуть дивитися їх безліч разів.

Категорія: Навчання | Додав: Admin (14 Тра 2010)
Переглядів: 8247 | Теги: діти, Навчання, Розвиток | Рейтинг: 0.0/0

Випадкові файли

Карнавальні маски
Дідова дочка й бабина дочка.Ук...
П'ятий місяць.Читати далі....

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика
  • Онлайн всього: 33
    Гостей: 33
    Користувачів: 0
Носики.cv.ua - Всі права захищено