Головна » Файли » Література » Книжки,журнали

Українська абетка для дошкільнят з малюнками
Українська абетка для дошкільнят з малюнками скачати

«Абетка» — одна з найзнаковіших книжок видавництва, саме з неї почалася історія видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Це видання «Абетки» просто неперевершено проілюстрував Кость Лавро — головний художник видавництва.

Ви знаєте, скільки знаків в китайському словнику? Не повірите. Дуже багато – 40000 символів. Для малюка 32 букви української абетки, що для вас – китайський алфавіт. Так, учити букви для дитини – це нелегке зайняття, проте це їй все-таки під силу. Якщо, звичайно, ви їй допоможете і перетворите навчання на захоплюючу спільну гру.

Його рідні і такі вже класичні образи зворушують і зачаровують на все життя. Здається, що вони існували вічно і що саме про Лаврових зайчиків і котиків виспівували над нашими колисками...

 

До книги увійшли популярні вірші, відомі багатьом поколінням українських дітей, а також нові твори. Упорядкував книжку Іван Малкович.

 

«Абетки» здобулося свого часу на цілу низку конкурсних перемог: Ґран-прі імені Івана Федорова конкурсу «Мистецтво книги»; першу премію Форуму видавців України (1999), титул «Найкраще дитяче видання 1999 року» на «Книзі року» та інші. Багато наших читачів щиро вважають цю книжку найкращою українською «Абеткою» з часів Нарбута. Щороку видавництво випускає нове видання своєї брендової «Абетки». Часто ці видання різняться між собою лише малесенькими нюансами, наприклад, трошки зміненим малюнком, зміненим чи підредагованим віршем. 

 

«Абетку» рекомендовано для навчання в дошкільних закладах України. 

Загальний наклад попередніх видань «Абетки» сягає понад 350 тис. примірників. 

Наприкінці книги — розворот з англійською абеткою. 

Книгу виготовлено з цупкого картону.

 

Нагороди

Ґран-прі Національного конкурсу «Мистецтво книги України-1999» — диплом імені Івана Федорова Найкраща дитяча книга 1999 року (Національний конкурс «Книга року-1999»);

Диплом за краще дитяче видання Львівського Форуму видавців-1999.

 

«Я придумав цю абетку десь восени 1990-го чи навесні 1991 року, їдучи в поїзді з Києва до Франківська. Вона починалася принципово не так, як усі тодішні радянські абетки — не з акули, не з акваріума, не з автобуса, а з АНГЕЛА. Уявляєте, з першої сторінки першої книжки першого приватного дитячого видавництва незалежної України до вас усміхався Ангел! Це було неймовірно... Вірю, що саме цей Ангел став нашим ангелом-охоронцем... Друге чи, власне, третє видання «Абетки» побачило світ 1999 року. Кость Лавро ілюстрував її протягом шести років. Було намальовано і написано кілька версій книжки, і ми ледве зупинилися...» (І.Малкович).

Категорія: Книжки,журнали
Переглядів: 794 | Завантажень: 40

Випадкові файли

Музична карусель. Дитячі пісні...
Колядуй Україно!
Айболит.Скачать.

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика
  • Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
Носики.cv.ua - Всі права захищено