Письма мастера дзен
Головна » Файли » Література » Картки для розвитку малят

Смачні дробіІ-настільна математична гра.

Правила гри:

СМАЧНІ ДРОБІ
Мета гри - в цікавій ігровій формі ознайомити дитину з дробом, навчити їх порівнювати і проводити з ними найпростіші дії додавання і віднімання.
Перед початком гри розрізають ігрові картки (торти) по пунктирних лініях і розкладають їх на відповідні місця ігрового поля (в коробки в центральній частині поля).
Перший варіант гри.
Гравці отримують по п'ять жетонів і в порядку черзі кидають два кубики. Більша з випали на кубиках чисел буде відповідати номеру коробки з тортом. Менше з чисел вказує, - яка кількість шматочків цього торта отримує гравець.
Отримані таким чином шматочки торта гравці викладають на одній з тарілок свого кольору. Гравець, частина торта якого більше забирає один жетон у супротивника. Після чого картки повертаються на свої місця. Дії повторюються. Переможе той, хто першим отримає 5 жетонів супротивника. У разі рівного результату жетони отримують обидва учасники.
Другий варіант гри.
Гравці в порядку черги кидають два кубики. Більша з випали на кубиках чисел буде відповідати номеру коробки з тортом. Менше з чисел вказує, - яка кількість шматочків цього торта отримує гравець.
Отримані таким чином шматочки торта гравці викладають на тарілках, кожен свого кольору. Завдання гравця першим на тарілках зібрати три цілих торта. Якщо в коробці залишилося менше шматочків торта, ніж вказують кубики, забирається весь залишок. Якщо в коробці взагалі нічого немає, гравець нічого не отримує.
На кожній тарілці гравці повинні збирати шматочки торта з однієї коробки.
Третій варіант гри.
Гравці в порядку черги кидають два кубики. Більша з випали на кубиках чисел буде відповідати номеру коробки з тортом. Менше з чисел вказує, - яка кількість шматочків цього торта отримує гравець.
Отримані таким чином шматочки торта гравці викладають на тарілках, кожен свого кольору. Завдання гравця першим на тарілках набрати три цілих торта. При цьому гравці можуть складати на одній тарілці шматочки з різних коробок, розмінювати шматки торта наявні у нього на тарілках, на більш дрібні або великі шматочки торта лежать ще в коробках. Наприклад: у гравця є один шматочок торта з третьої коробки 1/3, він може його поміняти на два шматочки з шостої коробки 2/6.

Категорія: Картки для розвитку малят | Теги: гра., математична, дробіІ-настільна, Смачні
Переглядів: 1421 | Завантажень: 259

Випадкові файли

Аплікаціі картини,пано з приро...
Злюки бобри.Мультсеріал укр. (...
Зайка. Аппликация\Аплікаці...

Схожі матеріали

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика
  • Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
Носики.cv.ua - Всі права захищено