Нашим діткам - Розвиваюі Флеш-ігри
Нашим діткам!Все для розвитку дитини.Вчимось граючись. <h1>Багато корисного для дітей та батьків для розвитку та навчання </h1> <h2>дитячі презентації,статті про розвиток навчання та піклування </h2> <h3>цікава література музика cсценаріі свят для малят</h3> <h4>ігри логічні та розвиваючі флешігри на нашому сайті </h4> <h5>саморобки,аплікаціі,вироби,гербарій ліплення </h5> <h6> розмальовки вірші казки тексти пісень </h6>
Вторник, 24 Янв 2017, 19:09
Вітаю Вас, Гость
Головна Файли Статті Дитячі презентаціі Форум Реєстрация RSS

 

Безкоштовні онлайн iгри для розвитку ваших дітей. Різні ігри для дітей від 2 до 6 років розвивають увагу, логічне мислення, пам'ять, дрібну моторику, колірне сприйняття. Наші ігри допоможуть малюкам навчитися читати, рахувати, навчать розпізнавати явища природи.Клiкнiть на картинку,та грайте!
 
Дитячі онлайн гри : Логіка

 

 

Натискаючі на зайві предмети,малюк розвиває увагу,кмітливість та логіне мислення.В грі 3 рівня.

 

 

Просто перетягуючи картинки в круг, дитина дізнається до яких груп відносяться різні предмети. У грі представлені наступні групи предметів : посуд, меблі, взуття, одяг, їжа, транспорт. Бажаємо удачі!
 
У грі 4 рівні, дитині пропонується зібрати картинку з 4, 6, 12 і 24 шматочків. Гра розвиває зорову пам'ять, увагу і мислення. Бажаємо удачі!

 

Обираючи потрібні латочки для картинок, за формою і по малюнку, малюк розвиватиме увагу, зорову пам'ять і мислення! У грі 3 рівні. Бажаємо удачі!

 

У грі 4 рівні, дитині пропонується зібрати картинку з 4, 6, 12 і 24 шматочків. Гра розвиває зорову пам'ять, увагу і мислення. Бажаємо удачі!

 

У грі 3 рівні на 5, 10 і 20 відмінностей. Клікаючи у відмінності на правій картинці, малюк зможе зробити обидві картинки однаковими! Гра розвиває увагу, пам'ять і мислення! Бажаємо удачі!

 

У грі 4 рівні, дитині пропонується зібрати картинку з 4, 6, 12 і 24 шматочків. Гра розвиває зорову пам'ять, увагу і мислення. Бажаємо удачі!

 

Дитячі онлайн гри : Навколишній світ

Почати гру де чия мама
 
Просто перекладаючи картинки з дітьми різних тварин на зображення дорослих тварин, малюк дізнається як виглядають і називаються дорослі тварини і їх дітки. У грі 3 рівні! Бажаємо удачі!
 
Просто перекладаючи картинки з тваринами на зображення жител, малюк дізнається як називаються тварини, де вони живуть і як називаються їх будиночки. У грі 3 рівні! Бажаємо удачі!
Просто перекладаючи картинки з їжею на зображення тварин, малюк дізнається як виглядають тварини, як вони називаються і що вони їдять. У грі 3 рівні. Бажаємо удачі!

Почати гру

 

Гра допоможе вашому малюкові навчитися порам року, часу доби, явищам природи. І усе це в ігровій формі! Бажаємо удачі!

 
У грі 3 рівні. Перший рівень допоможе малюкові дізнатися як виглядають і називаються дерева і їх листя. Другий рівень присвячений кольорам. Третій рівень розповість про ягоди, як вони виглядають і як називаються. Просто перетягуючи картки із зображеннями або назвами на потрібні місця! Бажаємо удачі!

 

Дитячі онлайн iгри : Рахувати

Ця гра допоможе вашому малюкові навчитися рахувати до 10. У грі 3 рівні. Якщо дитина пройшла цю гру до кінця, без помилок, то можна переходити до наступної гри на навчання рахунку! Бажаємо удачі!
Якщо малюк вже навчився рахувати від 1 до 10, можна почати навчання складанню, використовуючи предмети. У нашій грі - це яблучка. Бажаємо удачі!
 
Наступний етап навчання рахунку. Дитині пропонується підсумувати яблука, але вже використовуючи цифри у відповідях. У грі використовуються цифри від 1 до 10. Бажаємо удачі!

 

Переходимо до цифр. Діткам пропонується підсумувати усі цифри, від 1 до 10. Гра допоможе підготуватися до школи і зрозуміти склад числа. Бажаємо удачі!

 

Ваш малюк ще зовсім малий для вивчення цифр, але заняття математикою вже можна почати! Ми пропонуємо гру, в якій малюк зможе почати навчання матматицi просто перетягуючи мишкою картки з предметами на потрібні місця. Бажаємо удачі!


 

Всі розміщені тут матеріали (мультиплікаційні фільми, флеш-анімація, аудіозаписи, відеоролики) призначені виключно для ознайомлювального перегляду (прослухування); після перегляду (прослухування) рекомендується купити ліцензійний продукт щоб уникнути порушення авторських прав виробника і суміжних прав. Перегляд даних творів виключно в особистих цілях не суперечить українському та міжнародному законодавству.
Автозапчасти на иномарки Яндекс.Метрика
©Нашим діткам!2010-2017