[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: soroka 
Форум для дітей та батьків » Батькам та майбутнім батькам\Родителям и будущим родителам » Я народився!!!\Я родился!!! » Календар розвитку дитини до 1 року\Календарь развития. (Календар розвитку помiсячний)
Календар розвитку дитини до 1 року\Календарь развития.
sorokaДата: Четвер, 24 Бер 2011, 16:41 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Награды: 0
Статус: Offline
Перший місяць Малюк народився.
Він ще такий маленький і беззахисний, вимагає до себе особливого підходу й багато уваги. Що ми можемо очікувати від нього протягом першого місяця його життя?

Народження дитини багато лікарів порівнюють з виходом космонавта у відкритий космос. Дійсно, дев'ять місяців внутрішньоутробного життя дитина провела в комфортних умовах постійного середовища існування, в умовах невагомості, достатнього постачання поживними речовинами і киснем (певно, якщо вагітність нормальна).

І ось, після багатогодинної напруги (а процес пологів вимагає активних зусиль не тільки від матері, але і від дитини) маля опиняється в абсолютно нових умовах - випробовує силу тяжіння, вплив нижчої температури, світла, і з перших же хвилин життя воно відразу ж повиннол самостійно дихати, по-новому харчуватися, вчитися регулювати температуру тіла тощо, тому в найважливішому - першому році життя - лікарі виділяють найважчий і відповідальний період - перший місяць життя або період новонародженості.

У цьому місяці найбільш відповідальний етап - перші 5 днів життя. Це період найбільш інтенсивного пристосування (адаптації) дитини до умов зовнішнього середовища.

Інші місяці

Чем меньше ребенок, тем легче он впитывает любые новые для него знания.

Форум для дітей та батьків » Батькам та майбутнім батькам\Родителям и будущим родителам » Я народився!!!\Я родился!!! » Календар розвитку дитини до 1 року\Календарь развития. (Календар розвитку помiсячний)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Статистика
Носики.cv.ua - Всі права захищено